części zamienne do baterii
części zamiene

Kompleksowa oferta części zamiennych do baterii!

Baterie są jednymi z ważniejszych elementów łazienkowego wyposażenia. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że bez nich nie możemy mówić o ergonomicznym, funkcjonalnym wnętrzu. Bez różnicy jednak, czy posiadasz baterię marketową czy taką od dobrego i znanego producenta – to i tak po pewnym czasie niektóre jej elementy mogą ulec uszkodzeniu.

Dzieje się tak na skutek normalnej, codziennej eksploatacji, ale także ze względu na zbyt twardą wodę, nieprawidłowe czyszczenie lub złe użytkowanie. Uszkodzenie danej części nie oznacza jednak konieczności zakupu nowej baterii. Większość awarii można naprawić samodzielnie, posiadając odpowiednie części zamienne.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór części zamiennych do baterii. Są to produkty, które pochodzą od dobrych producentów, takich jak: Kludi, Deante, Grohe, Cersanit, Hansgrohe, Tres czy Kohlman. Posiadamy części do baterii umywalkowych, wannowych, natryskowych czy bidetowych. Do najpopularniejszych części zamiennych zaliczyć można różnego typu głowice, perlatory, węże, kurki.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie części zamienne do baterii są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane. Gwarantujemy niskie ceny, szybką realizację zamówień oraz bezpieczną dostawę. Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat wybranych części zamiennych do baterii – napisz lub zadzwoń do nas! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w optymalnym doborze części zamiennych do posiadanych przez Państwa baterii. Zapraszamy!

ZAARANŻUJEMY TWOJĄ ŁAZIENKĘ – NAPISZ DO NAS!

Głowica do baterii G-5 Oras

Głowica do baterii G-5 Oras

 • Typ: Głowica
 • Kolor: Złoty
 • Przyłącze: 1/2
 • Średnica: 24 [mm]
 • Przeznaczenie: Do baterii

Głowica ceramiczna do baterii Kludi

Głowica ceramiczna do baterii Kludi

 • Typ: Głowica
 • Kolor: Złoto świecące
 • Materiał: Ceramika
 • Przyłącze: 1/2
 • Przeznaczenie: Do baterii

Przełącznik natrysku do baterii wannowej Hansgrohe TALIS

Przełącznik natrysku do baterii wannowej Hansgrohe TALIS

 • Kolor: Czarny mat
 • Przeznaczenie: Do baterii wannowej
 • Dodatkowe informacje: Bez górnego uchwytu

Szeroki wybór głowic do baterii

Wybierając dany model baterii łazienkowej, większość osób skupia się na jej designie, walorach wizualnych czy sposobie montażu. Rzadko kto sprawdza wszystkie parametry techniczne, a także ocenia głowicę pod kątem jakości. Głowica natomiast jest jednym z ważniejszych elementów każdej baterii. Ta część odpowiedzialna jest za regulowanie strumienia wody, oddzielenie ciepłej i zimnej wody, mieszanie.

Głowica ma także wpływ na szczelność baterii. Jest to „serce” każdej baterii i to w dużej mierze od niej zależny jest komfort użytkowania kranu. Niestety na wskutek naturalnego zużycia, złego użytkowania lub uszkodzeń mechanicznych, często niezbędna jest wymiana głowicy na nową. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór głowic do baterii. Posiadamy zarówno głowice ceramiczne, jak i uszczelkowe. Ze względu na szeroki wachlarz produktowy, jesteśmy w stanie dopasować głowice do praktycznie każdej baterii.

Fachowcy polecają zakup baterii łazienkowych czy kuchennych, które wyposażone są w ceramiczne głowice. To właśnie je cechuje dłuższa żywotność. Ceramiczne głowice znajdują się w większości modeli baterii i to właśnie ich w naszym sklepie jest najwięcej. Kliencie, jeśli szukasz głowicy do baterii Grohe, Deante, Tres, KFA, Hansgrohe czy Kludi – trafiłeś idealnie!

W naszym sklepie posiadamy modele, które sprawdzą się w baterii łazienkowych czy kuchennych. Posiadamy głowice do baterii ceramiczne, uszczelkowe czy termostatyczne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – nie czekaj i jeszcze dziś zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy!

baterie umywalkowe
baterie wannowe
baterie bidetowe
baterie prysznicowe

Części zamienne do baterii Grohe, Deante w najlepszych cenach!

Nawet baterie markowe takie jak Deante czy Grohe po długim czasie użytkowania potrzebują wymiany zużytych części zamiennych. Na szczęście w przypadku tych baterii, producenci ich nawet po wycofaniu ze sprzedaży danego modelu przez wiele lat posiadają w regularnej sprzedaży części zamienne do nich.

Dzięki temu, nawet po wielu latach można bez problemu otrzymać i wymienić części zamienne Grohe czy Deante. Przeciekająca bateria, zepsuty kurek czy zapchany perlator w przypadku tych baterii nie oznacza konieczności zakupu nowego modelu. W ofercie naszego sklepu posiadamy w ciągłej sprzedaży głowice ceramiczne, termostatyczne, perlatory, kurki, wylewki, węże tych właśnie producentów. Nasza oferta na bieżąco jest uzupełniana o nowe serie nie tylko baterii, ale i części zamiennych do nich. Na co dzień monitorujemy działania konkurencji, z tego względu zdajemy sobie doskonale z tego sprawę, że to właśnie w naszym sklepie ceny na części do baterii Grohe czy Deante, są najniższe. Atutem zakupów w naszym sklepie jest także to, że posiadamy części zamienne do baterii na naszym magazynie podręcznym.

Z tego względu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i bezproblemową wysyłkę oraz relatywnie niskie ceny. Kliencie, jeśli szukasz części zamiennych do baterii Grohe czy Deante – to trafiłeś w dziesiątkę! W ofercie naszego sklepu znajduje się ich szeroki wybór. Kliencie, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat danej części, opcji transportu czy sposobu montażu – napisz lub zadzwoń do nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Głowica do baterii Grohe EUROPLUS

 • Kolor: Brąz
 • Materiał: Metal / tworzywo
 • Długość: 65 [mm]
 • Przeznaczenie: Do baterii

Wąż prysznicowy wyciągany do baterii Deante ASTER

 • Materiał: Nylon
 • Kształt: Okrągły
 • Długość: 1460 mm
 • Średnica / Szerokość: 10 mm
 • Przeznaczenie: Do baterii

Cersanit elastyczny wężyk przyłączeniowy

 • Zastosowanie: Przyłączeniowy
 • Rodzaj: Elastyczny
 • Długość: 40 cm

Kup perlator do baterii i oszczędzaj wodę

Jednym z ciekawszych elementów, który umieszczony jest praktycznie każdej baterii łazienkowej czy kuchennej, jest perlator. Ta mała, niepozorna część znajduje się na końcu wylewki i swoim wyglądem przypomina małe miedziane sitko. Pomimo wyglądu i niewielkich rozmiarów perlator spełnia niezwykle ważną rolę. To właśnie dzięki niemu wypływająca z wylewki woda jest mieszana z powietrzem.

W rezultacie ma ona większą objętość, jest napowietrzona, perlista i bardziej przyjemna, podczas kontaktu ze skórą. Nie są to jedyne atuty perlatorów! Ich głównym zadaniem jest bowiem oszczędność wody, która dzięki nim może być mniejsza nawet o 30 – 40%! Mniejsze zużycie wody to także i mniejsza ilość ścieków. Na skutek normalnego zużycia, kontaktu z twardą wodą, osadzaniem się kamienia, złym czyszczeniem, często występuje konieczność wymiany aeratora na nowy.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór części zamiennych do baterii, w tym perlatorów. Posiadamy dobrej jakości perlatory miedziane, które to odporne są na negatywne działanie wody, nie korodują, wyglądają długo estetycznie. Czyszczenie tych perlatorów jest łatwe i mało czasochłonne. Perlator wystarczy odkręcić i przepłukać pod bieżącą wodą. Taki zabieg wystarczy, by usunąć z sitka wszystkie zanieczyszczenia.

Perlatory do baterii w naszym sklepie dostepne są w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówień oraz fachowe doradztwo podczas wyboru części zamiennych do baterii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

czesci zamienne do baterii

INDYWIDUALNA WYCENA WYPOSAŻENIA ŁAZIENKI

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!